Новини
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


ЗНО

▪  ЗНО з української мови та літератури проходитимуть усі!

25.11.2014

ЗНО з української  мови та літератури проходитимуть усі !

У 2015 році усім випускникам середніх загальноосвітніх навчальних закладів необхідно буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури для отримання оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови чи для втупу  до вищого навчального закладу. Випускникам  минулих років також необхідно здавати  зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, оскільки воно  є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту  за ступенем молодшого бакалавра.

Участь у пробному тестуванні дасть абітурієнтам можливість попрацювати в пунктах тестування, ознайомитись із оновленою процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року,  перевірити свої знання, пройти етап адаптації перед основним іспитом.

Лише до 15 грудня 2014 року бажаючі мають змогу зареєструватись для проходження пробного тестування.  Для цього необхідно зайти на сайт ЛРЦОЯО (www.lvtest.org.ua)

на сторінку «Пробне ЗНО- 2015». Заповнивши реєстраційну форму слід  відправити електронну заяву, отримати логін та пароль до інформаційної сторінки, що має назву «Особистий кабінет учасника ПЗНО-2015». Необхідно зайти на дану сторінку та роздрукувати  квитанцію для оплати  участі у тестуванні. На основі цієї квитанції  здійснити оплату протягом 7 робочих днів. Через 7 днів після здійснення оплати в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО-2015» зміниться статус відісланої вами заяви на «Оплачена», що є підтвердженням факту реєстрації та участі у пробному незалежному  оцінюванніу 2015 році.

Скористайтесь можливістю перевірити свої знання.

Методист відділу освіти              А. Красновська  « назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал педпреса

Український центр оцінювання якості освіти

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти