Новини
Обласне управління освіти і науки

Рівненська районна державна адміністрація


ЗНО

▪  Навчальні заклади Рівненського району готуються до ЗНО-2016

29.01.2016

28 січня 2016 року у приміщенні Новолюбомирського навчально-виховного комплексу "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області було організовано та проведено навчальний семінар «Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання» для вчителів української мови та літератури ЗНЗ району.

У навчальному семінарі взяли участь: Красновська Алла Володимирівна, методист відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителі української мови та літератури ЗНЗ Рівненського району.

Під час навчального семінару розглядалися питання щодо результатів виконання тестових завдань з української мови та літератури учасниками ЗНО-2015, психометричні характеристики тесту, загальні висновки щодо результатів тестування за доменом змісту: частина І (українська мова), частина ІІІ (власне висловлення), частина ІІ (українська література); новинки на 2016 рік.

Методичні рекомендації  вчителям української мови та літератури:

- послуговуватись інформаційно-методичними матеріалами для вчителів української мови та літератури, розміщеними у темі «ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування» загального форуму на порталі «Освіта Рівненщини»;

- використовувати у своїй роботі матеріали (тестові завдання), розміщені на сайті Львівського РЦОЯО у розділі «Тренувальне он-лайн тестування»;

- опрацювати технічну інструкцію з перевірки відкритої частини робіт з української мови та літератури тесту ЗНО;

- досконало пропрацювати критерії перевірки відкритої частини робіт з української мови та літератури тесту ЗНО;

- пропагувати досвід навчального семінару серед вчителів української мови та літератури свого району.  « назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти

Освітній портал педпреса