Новини
23.08.2019
Відбулась нарада керівників ЗЗСО району
22 серпня 2019 року у великому залі Рівненської районної державної адміністрації відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти...
21.08.2019
Заклади освіти Рівненського району готові до нового навчального року
Протягом 13-16 серпня та 19 серпня 2019 року комісія у складі працівників відділу освіти Рівненської РДА, управління Держпродспоживслужби та...
Обласне управління освіти і науки

Рівненська районна державна адміністрація


ЗНО

▪  Нарада відповідальних за ЗНО в закладах освіти та відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів.

10.02.2017

10 січня 2017 року у приміщенні малої зали засідань райдержадміністрації під керівництвом методиста райметодкабінету Алли Красновської, відбулася нарада відповідальних за проведення ЗНО в закладах освіти та відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів.

У ході наради були розглянуті питання підготовки пробного ЗНО-2017, реєстрації на основну сесію ЗНО-2017, проведення моніторингових досліджень: PISA-2018, моніторингу якості початкової освіти, ІІ етапу апробації нового формату завдань з іноземної мови. 

ДПА у 2016-2017 навчальному році проходитиме у формі ЗНО. Результати ЗНО з трьох предметів для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року зараховуватимуться як результати ДПА, а саме: українська мова (обов’язково), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один навчальний предмет за вибором випускника.

Згідно наказу МОН від 13.10.2016 №1236 "Про умови прийому до ВНЗ" дійсні сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років, вступники можуть подати до дев'яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше, ніж із чотирьох спеціальностей; зараховуються бали сертифікатів ЗНО з української мови та літератури (І предмет), математики або історії України або біології (за вибором ВНЗ, ІІ предмет), загальноосвітнього предмета або творчий конкурс (ІІІ предмет); вступ у магістратуру зі спеціальності "Право"- за результатами ЗНО.

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня, внесення змін до реєстраційних даних, а отже перереєстрація здійснюється в період з 6 лютого до 31 березня, але необхідно пам'ятати, що за нормативними вимогами для внесення змін необхідно, крім пакета реєстраційних документів надавати отриманий раніше Сертифікат, а отже термін початку внесення змін є умовним.

Алгоритм реєстрації випускників ЗНЗ для участі у ЗНО в 2017 році буде аналогічним реєстрації попереднього року. Реєстраційна форма створення Заяви-реєстраційної картки розміщена на сайті УЦОЯО у вільному доступі з 6 лютого.

Варто зауважити, що Україна бере участь у міжнародному дослідженні PISA, де оцінюються учні 15 років з більш як 70 країн світу. Завданням даного дослідження є визначити в учнів здатність до використання знань та умінь з математики та природничих наук у життєвих ситуаціях, а також, яким рівнем читацької грамотності вони володіють. У 2017 році  заплановано пілотне дослідження PISA. Учасники будуть визначатись методом комп’ютерного жеребкування.