Новини
18.03.2019
Керівники навчальних закладів Рівненської та Чернівецької областей разом з військовими шукали спільні шляхи вирішення питань виховання молоді
14 березня 2019 року у залі Рівненської районної ради було велелюдно, бо за ініціативи командувача військ оперативного командування...
14.03.2019
Відбувся семінар щодо реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
14 березня2019року у великому залі Рівненської райдержадміністрації за ініціативи командувача військ оперативного командування «Захід»...
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


ЗНО

▪  Формат та особливості підготовки до ЗНО - 2019

20.02.2019

-        Основні дати ЗНО-2019: реєстрація триватиме  з 05 лютого до 25 березня 2019; основна сесія з 21 травня до 13 червня 2019; додаткова сесія з 26 червня до 12 липня 2019.

-         Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більше як із чотирьох  навчальних предметів з переліку, який містить  11 предметів.   Абітурієнти мають право подавати до семи заяв не більше ніж на 4 спеціальності.

-         Результати ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI століття), а також ще один предмет за вибором випускника закладу загальної середньої освіти зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

-         Випускникам закладів загальної середньої освіти, які виявлять бажання проходити ЗНО з іноземної мови та зарахувати їх як результати ДПА, необхідно буде обрати академічний рівень (якщо вивчали мову на академічному рівні чи рівні стандарту) або профільний (якщо вивчали на профільному рівні). Хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань тесту. Хто вивчав іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, не враховуватимуться  певні завдання.

-         учні, слухачі  закладів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, професійної освіти, які здобувають повну загальну середню освіту будуть проходити тести не лише з української мови, як було минулого року, а й ще з однієї дисципліни – історії України чи математики на вибір

-         реєстрація на участь учасників здійснюватиметься через мережу Інтернет на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти з 5 лютого – 25 березня 2019 року – через  навчальні заклади.  Відправлення комплектів закладам освіти слід здійснити  до 18.03.2019, внесення змін до реєстраційних даних за вимогою випускника -  до 25.03.2019)

-         Розміщення на інформаційних сторінках учасників запрошень – перепусток для участі в ЗНО – до 30.04.2019 

-         Змінилися  умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Так, для участі в конкурсі абітурієнти зможуть подати Сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, окрім результатів ЗНО з іноземної мови. Тест з іноземної має датуватися лише 2018 та 2019 роками.

-         Для вступу на навчання за спеціальностями 051 «Економіка» і 07 «управління та адміністрування (бакалавр) здійснюватиметься через здачу української мови і літератури у формі ЗНО.

-         Конкурсний бал для вступу на магістратуру за спеціальністю «Фармація, промислова фармація», «Право», « Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» – не може бути менше 130.

-         знайти потрібну інформацію і якісно підготуватись до ЗНО можливо через: 

v                    Пробне ЗНО – 2019

v Програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт

v Тести ЗНО минулих років

Тренувальне онлайн-тестування

-          « назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Український центр оцінювання якості освіти

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал педпреса

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти