Новини
20.05.2019
Обласні змагання з легкої атлетики
18 травня 2019 року у м.Млинів на стадіоні КЗ «Колос» відбулися змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, віком 14-15 років,...
16.05.2019
У вишиванці завжди модно і красиво!
Щороку, у третій четвер травня, відзначається Всесвітній День вишиванки. Основною метою свята є збереження українських національних цінностей та...
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


ЗНО

▪  Чи роздрукували Ви запрошення-перепустку на пробне ЗНО?

14.03.2019

Терміни проведення пробного ЗНО:

16 березня 2019 р. – українська мова і література;
23 березня 2019 р. – історія України, математика, іноземні мови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія. 

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення. Щоб дізнатись місце та час проведення пробного ЗНО, необхідно зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» (за логіном та паролем, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://www.lvtest.org.ua та роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вміщено дану інформацію.
Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв. 
Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
• 16–18 березня (українська мова і література);
• 23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).
Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів — 29 березня.
Пробне ЗНО – це перша спроба участі в процедурах ЗНО, яка дасть учасникам можливість відчути атмосферу та процес проходження тестування.
 

 « назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Освітній портал педпреса

Український центр оцінювання якості освіти

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України