Новини
20.05.2019
Обласні змагання з легкої атлетики
18 травня 2019 року у м.Млинів на стадіоні КЗ «Колос» відбулися змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, віком 14-15 років,...
16.05.2019
У вишиванці завжди модно і красиво!
Щороку, у третій четвер травня, відзначається Всесвітній День вишиванки. Основною метою свята є збереження українських національних цінностей та...
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


Новини

▪  Семінар-практикум вчителів інклюзивного навчання

04.03.2019

01 березня 2019 року відбувся семінар-практикум  вчителів інклюзивного навчання на базі ОЗ «Котівський ліцей» з теми: "Командний підхід, як умова реалізації змісту освіти інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти".

У роботі семінару-практикуму взяли участь адміністрація та вчителі ОЗ «Котівський ліцей», фахівці комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Рівненської  районної ради та вчителі інклюзивного навчання освітніх закладів, які ділились досвідом командної діяльності психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в умовах інклюзивного навчання.

Під час теоретичної частини були розглянуті питання про командний підхід як умова реалізації змісту освіти інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти, забезпечення освітнього процесу дитини з ООП з урахуванням особливостей її розвитку  та  індивідуальної програми навчання,організація психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами на інклюзивній формі навчання.

У ході практичної частини семінару присутні складали індивідуальні  програми розвитку на дитину із особливими освітніми потребами інклюзивного навчання (різних нозологічних порушень).