Новини
18.03.2019
Керівники навчальних закладів Рівненської та Чернівецької областей разом з військовими шукали спільні шляхи вирішення питань виховання молоді
14 березня 2019 року у залі Рівненської районної ради було велелюдно, бо за ініціативи командувача військ оперативного командування...
14.03.2019
Відбувся семінар щодо реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
14 березня2019року у великому залі Рівненської райдержадміністрації за ініціативи командувача військ оперативного командування «Захід»...
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


Новини

▪  Семінар-практикум вчителів інклюзивного навчання

04.03.2019

01 березня 2019 року відбувся семінар-практикум  вчителів інклюзивного навчання на базі ОЗ «Котівський ліцей» з теми: "Командний підхід, як умова реалізації змісту освіти інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти".

У роботі семінару-практикуму взяли участь адміністрація та вчителі ОЗ «Котівський ліцей», фахівці комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Рівненської  районної ради та вчителі інклюзивного навчання освітніх закладів, які ділились досвідом командної діяльності психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в умовах інклюзивного навчання.

Під час теоретичної частини були розглянуті питання про командний підхід як умова реалізації змісту освіти інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти, забезпечення освітнього процесу дитини з ООП з урахуванням особливостей її розвитку  та  індивідуальної програми навчання,організація психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами на інклюзивній формі навчання.

У ході практичної частини семінару присутні складали індивідуальні  програми розвитку на дитину із особливими освітніми потребами інклюзивного навчання (різних нозологічних порушень).