Новини
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


Новини

▪  Змагання з легкої атлетики 03.10.2018

09.10.2018

03 жовтня 2018 року у Великоолексинському НВК «школа-сад» пройшли змагання з легкої атлетики в залік районної Спартакіади школярів 2018-2019 навчального року. У них взяли участь понад 300 учнів із 26 закладів загальної середньої освіти району. Переможцями та призерами змагань в окремих дисциплінах стали:

Дівчата:

Місце

Прізвище, імя

Вид

Результат

Навчальний заклад

1

Василишина Анна

Біг

100м.

13.09 с

Квасилівський НВК

2

Бірук Ілона

13.25 с

ОЗ «Шпанівський»  НВК»

3

Карчава Маріам

13.92 с

Зорянський НВК

4

Горбаньова Анна

Біг

200м.

31.30 с

Новолюбомирський НВК

5

Шамоніна Ольга

30.32 с

ОЗ «Шпанівський»  НВК

6

Сидорчук Вікторія

31.00 с

ОЗ «Городоцький НВК»

7

Левчик Дарина

Біг

400м.

1.09.37 хв

Великоолексинський  НВК

8

Мороз Тетяна

1.14.50 хв

Зорянський НВК

9

Музичук Катерина

1.16.55 хв

Великожитинська ЗОШ

10

Степанюк Ірина

Біг

800м.

2.58.60 хв

Білокриницька ЗОШ

11

Анохіна Надія

3.04.50 хв

Квасилівський НВК

12

Ільчук Ольга

3.08.00 хв

Олександрійська ЗОШ

13

Шевчук Ірина

Біг

1500м.

5.41.79 хв

Новожуківська ЗОШ

14

Шевчук Світлана

6.09.79 хв

Новожуківська ЗОШ

15

Баришкевич Катерина

6.46.03 хв

ОЗ «Дядьковицький НВК»

16

Гомонюк Софія

Штовхання

ядра

11.28 м

Великоолексинський  НВК

17

Снігуровська Надія

8.66 м

Великоолексинський  НВК

18

Устінова Ліза

8.56 м

Олександрійська ЗОШ

19

Кондрачук Юлія

Метання гранати

34.00 м

Клеванський ліцей № 2

20

Онищенко Ірина

32.00 м

Зорянський НВК

21

Красовська Надія

28.00 м

Клеванський ліцей № 1

22

Олійник Ольга

Стрибок у довжину з розбігу

4.43 м

Олександрійська ЗОШ

23

Недашківська Анастасія

3.91 м

Зорянський НВК

24

Філюк Діана

3.85 м

ОЗ «Жобринська ЗОШ»

25

 

Естафета

4х100м

1.01.20 хв

ОЗ «Шпанівський НВК

26

 

1.01.73 хв

Новолюбомирський НВК

27

 

1.01.90 хв

Олександрійська  ЗОШ

Юнаки:

Місце

Прізвище, імя

Вид

Результат

Навчальний заклад

1

Фінчук Андрій

Біг

100м.

11.73 с

Заборольська ЗОШ

2

Дубинецький Сергій

11.85 с

Квасилівський НВК

3

Шевчук Павло

12.29 с

Олександрійська ЗОШ

4

Ребчинський Роман

Біг

200м.

26.50 с

Великоолексинський  НВК

5

Юрко Василь

26.82 с

Великоолексинський  НВК

6

Клюка Максим

27.36 с

Квасилівський НВК

7

Віннік Ілля

Біг

400м.

55.20 с

Великоолексинський  НВК

8

Овдійчук Максим

1.01.48 хв

Оржівський ліцей

9

Гузич Денис

1.03.74 хв

Квасилівський НВК

10

Цицик Олександр

Біг

800м.

2.07.88 хв

Великоолексинський  НВК

11

Салайчук Владислав

2.17.07 хв

Обарівський ліцей

12

Кухарчук Максим

2.18.00 хв

Великожитинська ЗОШ

13

Майструк Володимир

Біг

1500м.

5.03.73 хв

Грушвицька ЗОШ

14

Кушнір Максим

5.05.86 хв

ОЗ «Шпанівський НВК»

15

Тарасюк Сергій

5.09.66 хв

Обарівський ліцей

16

Катеринчик Іван

Штовхання

ядра

10.20 м

Котівська ЗОШ

17

Кеда Серій

10.19 м

Новожуківська ЗОШ

18

Карпюк Ігор

9.83 м

Новожуківська ЗОШ

19

Коробенюк Олександр

Метання гранати

58.00 м

Великоолексинський  НВК

20

Буняк Андрій

45.00 м

Шубківська ЗОШ

21

Якимчук Дмитро

42.00 м

ОЗ «Жобринська ЗОШ»

22

Барук Віталій

Стрибок у довжину з розбігу

6.01 м

Олександрійська ЗОШ

23

Коханевич Богдан

5.81 м

Корнинська ЗОШ

24

Мосташевський Олександр

5.53 м

ОЗ «Дядьковицький НВК»

25

 

Естафета

4х100м

51.41 с

Великоолексинський НВК

26

 

52.91 с

Олександрійська  ЗОШ

27

 

53.27 с

Квасилівський НВК

У командному заліку місця розподілились наступним чином:

Місце

ЗЗСО

Кількість

очок

1

Великоолексинський НВК «школа-сад»

365

2

Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ступенів

299,5

3

ОЗ «Шпанівський НВК «школа-сад»

299

4

Квасилівський НВК «школа-ліцей»

291,5

5

Зорянський НВК «школа-гімназія»

255

6

Оржівський ліцей

236,5

7

Новожуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

226

8

ОЗ «Городоцький НВК «школа-сад»

184

9

Клеванський ліцей № 2

183,5

10

Обарівський ліцей

182,5

11

Новолюбомирський НВК «школа-ліцей»

173

12

ОЗ «Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

160,5

13

Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

166

14

Великоомелянський НВК «школа-гімназія»

159

15

Котівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

141,5

16

Грушвицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

139

17

Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

135

18

ОЗ «Дядьковицький НВК «школа-сад»

130,5

19

Клеванський ліцей № 1

113,5

20

Шубківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

107

21

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

98

22

Заборольська ЗОШ І-ІІІ ступенів

92,5

23

Колоденська ЗОШ І-ІІІ ступенів

84,5

24

Великожитинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

72

25

Білівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 

70

26

Кустинський НВК «школа-сад»

31

 

Сергій Швидун, директор   КЗ «Центр спорту Рівненського району»



« назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Український центр оцінювання якості освіти

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал педпреса

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти