Новини
18.03.2019
Керівники навчальних закладів Рівненської та Чернівецької областей разом з військовими шукали спільні шляхи вирішення питань виховання молоді
14 березня 2019 року у залі Рівненської районної ради було велелюдно, бо за ініціативи командувача військ оперативного командування...
14.03.2019
Відбувся семінар щодо реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
14 березня2019року у великому залі Рівненської райдержадміністрації за ініціативи командувача військ оперативного командування «Захід»...
Обласне управління освіти і науки

Рівненська районна державна адміністрація


Події

▪  Вітаємо переможців районного етапу олімпіади «Юне обдарування - 2019»

13.03.2019

Ткач Л.Г., методист відділу освіти Рівненської райдержадміністрації

Вітаємо переможців районного етапу олімпіади «Юне обдарування - 2019»

Підведено підсумки ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування-2019», яку було проведено на базі Квасилівського НВК «школа-ліцей» для учнів 4-их класів Рівненського району.

Школярі демонстрували знання з рідної мови, математики, природознавства. Завдання мали на меті виявити творчих та обдарованих дітей, підвищити інтерес до навчання.

За рішенням журі переможцями у районному етапі олімпіади «Юне обдарування – 2019» стали:

з/п
Прізвище, ім’я учня
Назва навчального закладу
Місце
Прізвище, ім’я, по
батькові вчителя
Українська мова
1.
Боборецька Анна
Колоденський ліцей
І
Шут О.Я.
2.
Савич Олександра
Тайкурська гімназія
ІІ
Романчук Т.П.
3.
Назаревич Ірина
Корнинський ліцей
ІІ
Люшин В.Д.
4.
Гриньків Наталія
Клеванський ліцей  № 2
ІІ
Вознюк Т.П.
5.
Почаєвець Соломія
Великоомелянський НВК «школа-гімназія»
ІІ
Косюк Л.В.
6.
Вакуліна Олександра
Олександрійський ліцей
ІІ
Антонюк Л.В.
7.
Глодовський Богдан
Зорянський НВК «школа-гімназія»
ІІ
Цимбаліст С.М.
8.
Піхур Тетяна
Кустинський ліцей
ІІІ
Вдовиченко Л.А.
9.
Корнійчук Вікторія
Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ
Волошина С.П.
10.
Поліщук Аліна
Квасилівський НВК «школа-ліцей»
ІІІ
Улітенкова Л.А.
11.
Пашко Арсен
Великоолексинський ліцей
ІІІ
Карамач Л.М.
12.
Харлай Валерія
Бронницька ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІІ
Шевчук Т.Я.
13.
Жабчик Ельвіра
ОЗ «Шпанівський ліцей»
ІІІ
Рачинець Т.Ю.
14.
Кирик Марія
ОЗ «Котівський ліцей»
ІІІ
Ющук Н.В.
15.
Федчук Ангеліна
Шубківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ
Сидорчук С.Г.
16.
Макарчук Анна
ОЗ «Городоцький НВК «школа-сад»
ІІІ
Ревюк Н.С.
17.
Мікрюкова Милана
Новолюбомирський ліцей
ІІІ
Каплун Н.В.
18.
Ніколенко Сандра
Маложитинська початкова школа
ІІІ
Думитращук В.В.
19.
Матвійчук Лілія
Карпилівська ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІІ
Поліщук Т.М.


Математика


1.
Пастух Владислав
Карпилівська ЗОШ І-ІІ ступенів
І
Поліщук Т.М.
2.
Тирак Віталій
Корнинський ліцей
ІІ
Люшин В.Д.
3.
Гамуза Софія
Оржівський ліцей
ІІ
Ткач З.В.
4.
Миронець Олександр
Обарівський ліцей
ІІ
Титечко С.П.
5.
Полюхович
Назар
Великоомелянський НВК «школа-гімназія»
ІІ
Мартинюк О.О.
6.
Бондаренко Анастасія
Квасилівський НВК «школа-ліцей»
ІІ
Вальковець С.О.
7.
Гомон Ольга
Зорянський НВК «школа-гімназія»
ІІ
Цимбаліст С.М.
8.
Антонюк Богдан
Великожитинський ліцей
ІІ
Лещук Ю.В.
9.
Лук’яненко Роман
Клеванський ліцей     № 2
ІІІ
Вознюк Т.П.
10.
Пономар Валентин
Філія «Рудокраснян-ська ЗОШ І ступеня»
ІІІ
Овдійчук О.С.
11.
Рижук Олексій
Колоденський ліцей
ІІІ
Шут О.Я.
12.
Кректун Павло
ОЗ «Дядьковицький ліцей»
ІІІ
Бабич Т.Т.
13.
Федорась Володимир
Кустинський ліцей
ІІІ
Вдовиченко Л.А.
14.
Харчук Олександра
Великоолексинський ліцей
ІІІ
Карамач Л. М.
15.
Михайлова Вікторія
ОЗ «Шпанівський ліцей»
ІІІ
Рачинець Т.Ю.
16.
Канарська Вероніка
Клеванський ліцей №1
ІІІ
Роботницька Л.І.
17.
Примак Владислав
Олександрійський ліцей
ІІІ
Ляшик Л.М.
18.
Ярмолюк Катерина
Заборольський ліцей
ІІІ
Шинкарчук Г.Й.
19.
Романуха Владислав
Голишівська ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІІ
Концимал Р.М.
20.
Остапчук Владислав
ОЗ «Котівський ліцей
ІІІ
Ющук Н.В.


Природознавство


1.
Присяжнюк Дмитро
Обарівський ліцей
І
Корніюк М.І.
2.
Філончук Дарина
Бронницька ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІ
Піддубна Н.М.
3.
Редикульцева Рената
Зорянський НВК «школа-гімназія»
ІІ
Ковтунович О.М.
4.
Подганюк Софія
Великожитинський ліцей
ІІ
Лещук Ю.В.
5.
Стасюк Дмитро
Колоденський ліцей
ІІ
Слободюк Г.П.
6.
Вознюк Дмитро
ОЗ «Дядьковицький ліцей»
ІІ
Бабич Т.Т.
7.
Касянчик Микола
Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІ
Юшкевич М.М.
8.
Войцович Роман
ОЗ «Шпанівський ліцей»
ІІІ
Рачинець Т.Ю.
9.
Колос Олександр
ОЗ «Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
ІІІ
Гудзь В.О.
10.
Гульчук Юліана
Тайкурська гімназія
ІІІ
Романчук Т.П.
11.
Семончук Тарас
ОЗ «Малошпаківський ліцей»
ІІІ
Кравчук К.О.
12.
Крутій Веніамін
Корнинський ліцей
ІІІ
Нечидюк К.В.
13.
Грицик Артем
Великоолексинський ліцей
ІІІ
Єфимець А.К.
14.
Гладун Валентин
Клеванський ліцей №2
ІІІ
Вознюк Т.П.
15.
Прищепа Денис
ОЗ «Городоцький НВК «школа-сад»
ІІІ
Ткачук О.В.
16.
Данилюк Андрій
Олександрійський ліцей
ІІІ
Антонюк Л.В.
17.
Перець Борис
Квасилівський НВК «школа-ліцей»
ІІІ
Мичко Л.В.
18.
Козяр Максим
Козлинська ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІІ
Бугайчук Н.О.


« назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал педпреса