Новини
05.06.2020
Як змінилися умови вступу до ВНЗ
Цьогоріч абітурієнти, які планують потрапити на бюджетну форму навчання, мають змогу податип’ять заяв на будь-які спеціальності. При цьому в...
05.06.2020
Пам'ятка учасника пробного ЗНО
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


Події

▪  Відкрито першу в Україні Пластову оселю у Волошках

17.05.2017

Одним з важливих напрямків патріотичного виховання є пластова методика. Пласт – унікальний проект, який сприяє вихованню національно свідомих громадян, патріотів своєї держави вірних Богові.

Рівненський район є новатором та лідером у напрацюванні даних методик.  Адже з ІІ семестру 2015-2016 навчального року було розпочато впровадження пластової методики у виховний процес освітніх закладів району. А 13 травня на базі реорганізованої Волошківської загальноосвітньої школи І ступеня відбулося офіційне відкриття першої в Україні Пластової оселі та пам'ятної дошки трьом засновникам Пласту на Волині. Даний захід приурочили до відзначення 90-ліття Великого пластового злету в Олександрії. 

На відкриття прибуло чимало гостей, які мали можливість краще ознайомитись із звичаями і порядками пластунів та взяти участь у конференції, що мала за мету обговорити актуальні питання національно-патріотичного виховання молоді засобами пластової виховної методики в контексті подій сьогодення.

На базі відкритого закладу проводитимуть різноманітні заходи передбачені даною методикою (вишколи повідників, таборові сезони та ін.). А понад 200 пластунів з усієї області уже відкрили таборовий сезон поблизу Пластової оселі.