Новини
30.09.2019
Для Зорянського НВК придбано 25 пневматичних гвинтівок
За ініціативи керівника методичного об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни», вчителя Зорянського НВК...
24.09.2019
Засідання Школи молодого вчителя початкової школи
20 вересня 2019 року на базі навчально- методичного центру відділу освіти Рівненської РДА відбулося засідання районної Школи молодого вчителя...
Обласне управління освіти і науки

Рівненська районна державна адміністрація


Події

▪  Відкрито першу в Україні Пластову оселю у Волошках

17.05.2017

Одним з важливих напрямків патріотичного виховання є пластова методика. Пласт – унікальний проект, який сприяє вихованню національно свідомих громадян, патріотів своєї держави вірних Богові.

Рівненський район є новатором та лідером у напрацюванні даних методик.  Адже з ІІ семестру 2015-2016 навчального року було розпочато впровадження пластової методики у виховний процес освітніх закладів району. А 13 травня на базі реорганізованої Волошківської загальноосвітньої школи І ступеня відбулося офіційне відкриття першої в Україні Пластової оселі та пам'ятної дошки трьом засновникам Пласту на Волині. Даний захід приурочили до відзначення 90-ліття Великого пластового злету в Олександрії. 

На відкриття прибуло чимало гостей, які мали можливість краще ознайомитись із звичаями і порядками пластунів та взяти участь у конференції, що мала за мету обговорити актуальні питання національно-патріотичного виховання молоді засобами пластової виховної методики в контексті подій сьогодення.

На базі відкритого закладу проводитимуть різноманітні заходи передбачені даною методикою (вишколи повідників, таборові сезони та ін.). А понад 200 пластунів з усієї області уже відкрили таборовий сезон поблизу Пластової оселі.