Новини
25.06.2019
Забезпечення дітей дошкільною освітою залишається пріоритетом для місцевої влади
З цією метою 25 червня за участі заступника голови Рівненської районної державної адміністрації Сергія Подоліна, начальника відділу освіти...
11.06.2019
Правила безпечної поведінки на воді та біля води під час літніх канікул
Розпочалися літні канікули. У дітей з'явилося багато вільного часу та можливість відпочити, оздоровитися, набратися сил. Кожен планує по-різному...
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


Події

▪  Відбулося районне засідання керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів

11.04.2019

         10 квітня 2019 року відбулося засідання керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів із теми: «Реалізація змісту освіти через навчальні та інтегровані предмети в умовах модернізаційних змін в початковій школі».

         Вчителі Грушвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Левченко І.М., Гузлай С.М., Ткачук М.В.) ознайомили учасників з особливостями інтегрованого навчання на засадах тематичного та діяльнісного підходів, прокоментували проведені інтегровані уроки, поділилися власним досвідом. ЗДНВР( Русило Л.В.) розповіла про методичний супровід упровадження інноваційних педагогічних технологій в практику діяльності вчителів початкової школи.

         Методист відділу освіти Ткач Л.Г. мотивувала педагогів до роботи, розповіла про нові ролі, особисті та професійні компетентності, які мають бути притаманні учителеві Нової української школи.

         Вчителі побували на екскурсії на Замковій горі в м. Кременець, ознайомилися з історією, корисними копалинами, рослинним та тваринним світом Кременецьких гір, милувалися навколишніми краєвидами.

         Педагоги відвідали фортифікаційну оборонну споруду у мальовничому містечку Збараж, що належить до шедеврів замкового мистецтва Тернопільщини і є пам’яткою архітектури XVII століття.

         Цікава подорож, отриманні знання допоможуть педагогам реалізувати зміст освіти, формувати компетентності в учнів НУШ.Назва файлуЗавантажити
▪  фото 1Завантажити файл
▪  фото 2Завантажити файл
▪  фото 3Завантажити файл
▪  фото 4Завантажити файл


« назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Український центр оцінювання якості освіти

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Освітній портал педпреса