Новини
25.06.2019
Забезпечення дітей дошкільною освітою залишається пріоритетом для місцевої влади
З цією метою 25 червня за участі заступника голови Рівненської районної державної адміністрації Сергія Подоліна, начальника відділу освіти...
11.06.2019
Правила безпечної поведінки на воді та біля води під час літніх канікул
Розпочалися літні канікули. У дітей з'явилося багато вільного часу та можливість відпочити, оздоровитися, набратися сил. Кожен планує по-різному...
Обласне управління освіти і науки

Рівненська районна державна адміністрація


Події

▪  У вишиванці завжди модно і красиво!

16.05.2019

Щороку, у третій четвер травня, відзначається Всесвітній День вишиванки. Основною метою свята є збереження українських національних цінностей та їхня популяризація.

Цьогоріч  воно припадає на 16 травня. У цей день українці одягаються у вишиванки –  національний одяг, як символ єдності українського народу.

У закладах освіти Рівненського району відбулися заходи, спрямовані на  

збереження споконвічних народних традицій створення та носіння національного вишитого одягу. Проведено акції: "Бережи українське – носи вишиванку", "Я син землі, де поруч казка і краса", "Я-українець, і на рушникові я Батьківщині мир своїй несу", "Школа у вишиванці" та ін. Відбулися виховні години з наступної тематики: "Чарівна краса вишиванки", "Вишиванка – спадок нації", "Мамина сорочка – генетичний код мого роду, мого коріння", години спілкування: "Вишиванка – символ українського народу», "Єдність покоління у любові до Христа і хрестика", "Народжені у вишиванках", "День вишиванки – час України", під час яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Також організовано виставки: "Мамина світлиця", "Вишивка – твій генетичний код", де були представлені вишиті вироби, виконані, як учнями, так і членами їх родин.

Проте, найцікавішими формами святкування Дня вишиванки у школах району  залишаються флешмоби та фотосесії.

 

 

 

 Назва файлуЗавантажити
▪  фото 1Завантажити файл
▪  фото 2Завантажити файл
▪  фото 3Завантажити файл
▪  фото 4Завантажити файл


« назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал педпреса

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти