Новини
Обласне управління освіти і науки

Рівненська районна державна адміністрація


Події

▪  У вишиванці завжди модно і красиво!

16.05.2019

Щороку, у третій четвер травня, відзначається Всесвітній День вишиванки. Основною метою свята є збереження українських національних цінностей та їхня популяризація.

Цьогоріч  воно припадає на 16 травня. У цей день українці одягаються у вишиванки –  національний одяг, як символ єдності українського народу.

У закладах освіти Рівненського району відбулися заходи, спрямовані на  

збереження споконвічних народних традицій створення та носіння національного вишитого одягу. Проведено акції: "Бережи українське – носи вишиванку", "Я син землі, де поруч казка і краса", "Я-українець, і на рушникові я Батьківщині мир своїй несу", "Школа у вишиванці" та ін. Відбулися виховні години з наступної тематики: "Чарівна краса вишиванки", "Вишиванка – спадок нації", "Мамина сорочка – генетичний код мого роду, мого коріння", години спілкування: "Вишиванка – символ українського народу», "Єдність покоління у любові до Христа і хрестика", "Народжені у вишиванках", "День вишиванки – час України", під час яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Також організовано виставки: "Мамина світлиця", "Вишивка – твій генетичний код", де були представлені вишиті вироби, виконані, як учнями, так і членами їх родин.

Проте, найцікавішими формами святкування Дня вишиванки у школах району  залишаються флешмоби та фотосесії.

 

 

 

 Назва файлуЗавантажити
▪  фото 1Завантажити файл
▪  фото 2Завантажити файл
▪  фото 3Завантажити файл
▪  фото 4Завантажити файл


« назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

Освітній портал педпреса

Український центр оцінювання якості освіти