Рівненська районна державна адміністрація

Події

▪  Обласні змагання з легкої атлетики

20.05.2019

18 травня 2019 року у м.Млинів  на стадіоні КЗ «Колос» відбулися змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, віком 14-15 років, в залік Спартакіади школярів Рівненщини. У них взяли участь 22 команди з міст, районів та об’єднаних територіальних громад Рівненської області. Збірна команда Рівненського району та Клеванської ОТГ була сформована з учнів Великоолексинського ліцею, ОЗ «Шпанівський ліцей», Білокриницької ЗОШ І-ІІ ступенів, Гориньградської ЗОШ І-ІІ ступенів, Шубківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, філії «Ходоська гімназія» ОЗ «Шпанівський ліцей», Обарівського ліцею, Квасилівського НВК «школа-ліцей», Новожуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Білівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможцями та призерами змагань в особистому заліку стали:

Дубинецький Сергій (Квасилівський НВК «школа-ліцей»), біг 100 м – І місце;

Савицька Аліна (Великоолексинський ліцей), біг 400 м – І місце;

Шевчук Ірина (Новожуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), біг 1500 м – ІІ місце;

Бірук  Ілона (ОЗ «Шпанівський ліцей»), біг 100 м – ІІІ місце;

Смолінський Богдан (Гориньградська ЗОШ І-ІІ ступенів), стрибок у довжину з розбігу – ІІІ місце.

Також слід відмітити наших юнаків, які були другими у естафеті 4х100 м. У загальному заліку збірна команда Рівненського району виборола друге місце, поступившись лише представникам обласного центру.

Подяка учителям фізкультури та тренерам Рівненської районної ДЮСШ та ДЮСШ КЗ "Центр спорту Рівненського району» Анатолію Кашубі, Олені Ковальчук, Тамарі Шило, Олені Шпачинській, Віктору Редьку, Олександру Жуку, Вікторії Ревчук, Віктору Борисенку, Василю Карамачу, Володимиру Прокопчуку, Ірині Магері, Руслану Ревуту, Сергію Казмірчуку, Вікторії Самчук за підготовку спортсменів.