Новини
24.09.2020
МОЗ оприлюднило нову інструкцію для закладів дошкільної освіти
Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби...
23.09.2020
МОН прагне підвищити статус працівників позашкільної освіти
Міністерство освіти і науки ініціює законодавчі зміни, що мають на меті підвищити престижність праці педагогічних працівників у сфері позашкільної...
Обласне управління освіти і науки

Рівненська районна державна адміністрація


Події

▪  Методичне об’єднання вчителів географії.

08.11.2019

07 листопада 2019 року на базі Шубківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося районне методичне об’єднання вчителів географії з теми «Формування  предметної та ключових компетентностей учнів на уроках географії через використання сучасних інноваційних технологій навчання".

Під час зустрічі учасники районного МО розглянули ряд теоретичних питань, які стосувалися проблеми формування картографічних компетентностей в курсі вивчення географії, обмінювались досвідом використання на уроках компетентнісно орієнтованих завдань (вч. Квасилівського НВК Ключко С.В. та Гориньградської ЗОШ Сичик О.В.).У рамках практичної частини з учасниками методичного об’єднання був проведений квест «Географічний калейдоскоп». Цікавий майстер-клас по використанню Інтернет-сервісів у роботі вчителя географії, зокрема «LearningApps–інтерактивні вправи» провела вчитель Зорянського НВК«школа-гімназія Смик Л.М.

Також обговорювалися важливі питання стосовно підготовки та проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії та економіки  у 2019/20н.р., участі учнів в захисті науково-дослідницьких робіт МАНу. 

За результатами роботи методичного об’єднання були вироблені методичні рекомендації, які зачитала Біляк Н.М. – керівник районного МО вчителів географії.

Від імені вчителів географії району висловлюємо подяку вчителям та адміністрації Шубківської ЗОШ І-ІІІ ст. за сприяння у роботі засідання МО.

 

 

 

  Методист                                                                       С.БабійчукНазва файлуЗавантажити
▪  фото 1Завантажити файл
▪  фото 2Завантажити файл
▪  фото 3Завантажити файл


« назад
Контакти
Наша адреса:
33001, Рівненський район,
м. Рівне, вул. Соборна, 195
Контактні телефони:
(0362) 63-41-28
E-mail:
viddilosvityrda@ukr.net

Український центр оцінювання якості освіти

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Освітній портал педпреса

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти