Новини
23.08.2019
Відбулась нарада керівників ЗЗСО району
22 серпня 2019 року у великому залі Рівненської районної державної адміністрації відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти...
21.08.2019
Заклади освіти Рівненського району готові до нового навчального року
Протягом 13-16 серпня та 19 серпня 2019 року комісія у складі працівників відділу освіти Рівненської РДА, управління Держпродспоживслужби та...
Рівненська районна державна адміністрація

Обласне управління освіти і науки


Події

▪  День зустрічі випускників 2019

11.02.2019

Один раз у рік, у зимову пору, коли ще лежать сніги, а у повітрі пахне весною відбувається особлива подія – День зустрічі випускників! Але сьогодні, 9 лютого 2019 року - незвичайне свято, сьогодні ми відсвяткували 40-річний ювілей рідної Дядьковицької школи. Ця дата - це не тільки історична віха, але і своєрідна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі, і, звичайно, уточнити плани на майбутнє. 

 

Ювілейні заходи розпочалися із молитви, яку провів випускник нашої школи та настоятель храму св. Параскеви с. Дядьковичі отець Олександр та зустрічі дорогих гостей хлібом і сіллю. Силами учнів та вчителів був підготовлений святковий концерт. Згодом на слайдах ожила історія рідної школи. І ніхто в залі не стримував щирих емоцій, споглядаючи фото вчителів, однокласників і навіть себе. 

Згадуючи 40-річний шлях Дядьковицької школи, присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто відійшов у вічність, але зробив свій внесок у розвиток школи. Колишні директори закладу Поліщук П. П. та Подолець П. П. подарували всім  щирі слова спогадів та побажань на майбутнє.

Голова Дядьковицької ОТГ Вітковець Л. А. звернулася до присутніх не лише як посадова особа, а й як випускниця та вчитель Дядьковицької школи, наголосивши, що які б посади зараз не займали, усі залишаються дітьми цієї школи - «Переступаючи поріг, ти знаєш, що прийшов додому, до чогось рідного і свого».

         До вітань долучились і гості з району та області: голова Рівненської районної ради Сальчук М. Г. та депутат Рівненської обласної ради Кириллов М. М.

У цей день щирі слова пошани і сердечної вдячності звучали для вчителів-пенсіонерів Дядьковицької школи, які впродовж усіх років нелегкої праці віддавали своїм вихованцям розум і серце. До слова запросили випускників різних випусків, які щиро згадували роки навчання в рідній школі і дякували вчителям за невтомну працю і за те, що дали поштовх у щасливе майбутнє своїм учням.

На завершення, директор  Ткачук О. Ф. побажала процвітання школі, довгого життя, щоб її класи і коридори ще багато років  повнились багатоголосою дітворою, а також висловила вдячність всім, хто долучився до становлення та розвитку Дядьковицької школи, а тепер уже опорного закладу «Дядьковицький ліцей». Час пролетів непомітно. Свято пройшло, наче на одному подиху, з чудовими привітаннями школі, цікавими спогадами та творчими сюрпризами.

«40 років – це багато чи мало?!», – це питання червоною ниткою пройшло крізь усе свято. І колектив школи, і їхні гості погодилися – це чудовий вік, до якого навчальний заклад підійшов з чудовими досягненнями та новими перспективами

Рідна школа вдячна всім, хто прийшов на свято! Вдячна за підтримку, за чудову вдачу, щиру любов!

До нових зустрічей!

Повертайтесь до рідної школи,

Повертайтесь у будь-який час

Вона вас не забуде ніколи,

Двері завжди відкриє для вас.

І обійме, як мати дитину,

До своїх, пригорнувши грудей,

 Адже мати однаково любить

І малих, і дорослих дітей.

Повертайтесь до рідної школи,

Щоб в дитинство своє зазирнуть,

Щоб, хоч в пам’яті роки минулі

На хвилинку назад повернуть.